Ördög Nóra és Stohl András is visszatér az RTL képernyőjére

Ördög Nóra és Stohl András is visszatér az RTL képernyőjére

Utolsó frissítés: 2022-10-12

Ördög Nóra és Stohl András is visszatér az RTL képernyőjére

25 évvel ezelőtt indult az RTL magyarországi története.

Egy két részes, exkluzív sorozatban, igazi tévés legendákkal emlékezünk vissza az elmúlt negyed századra. Jelenlegi és egykori képernyős sztárok avatnak be régi kulisszatitkokba, de a nézők betekintést nyerhetnek legújabb történelmünk mögé is.

Facebook oldalunk: FreeMix>>>



A különleges adásokban együtt nosztalgiázhatunk többek között Erős Antóniával, Szellő Istvánnal, Barabás Évivel, Sebestyén Balázzsal, Istenes Bencével, Liluval, Friderikusz Sándorral, korábbi képernyőseinkkel, például Batiz Andrással, Ördög Nórával, Stohl Andrással, Jáksó Lászlóval, Erdélyi Mónikával, Kovács „Kokó” Istvánnal, legendás sorozataink emblematikus szereplőivel, mint például Fodor Zsókával, Csuja Imrével, Gálvölgyi Jánossal vagy akár Németh Kristóffal, de újra felidézhetünk közös emlékeket az X-Faktor egykori és jelenlegi mentoraival, A Konyhafőnök zsűrijével, Gáspár Győzikével és családjával is.

Velük együtt, olyan legendás műsorokra emlékezünk vissza, mint például a Híradó első adása, az első Fókusz, a Reggeli hajnala, a Való Világ kezdete, az X-Faktor, a Csillag születik, a Barátok közt, a Mónika Show, majd a Balázs Show, a Győzike Show, a Celeb vagyok, ments ki innen!, A Konyhafőnök és még rengeteg közös, sikeres emlék!

Az RTL Sztori – 25 év 2 részben, október 23-án és október 30-án, 20:30-kor az RTL műsorán. Van miről mesélnünk!

RTL Sajtóklub

Legyél a támogatónk, segítsd a FreeMix működését!

https://freemix.hu/2019/02/08/kozossegi-finanszirozas-tamogatas/embed/#?secret=HerawGcj4p#?secret=UJF0xJGFjP

Post Author: Miklós Edit

Miklós Edit újságíró, főszerkesztő és szövegíró, a FreeMix.hu alapítója. Korábban Koronczay Editként ismerhették a nézők és olvasók. Több mint 25 éve dolgozik a médiában: az Echo TV, a Duna TV és a Magyar Televízió szerkesztő-riportereként kezdte pályáját, majd a Femina és a Cafeblog újságírójaként folytatta. Saját lapcsaládja ma már havi 3-4 milliós olvasottsággal működik. Célja, hogy írásaival inspirációt, erőt és pozitív energiát adjon az embereknek. A szakmája egyben a szenvedélye is.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük